Reference a hodnocení

Hledal jsem dodavatele jímky na akumulaci vody na zalévání zahrádky, po prozkoumání trhu byla firma Špaček plast jasná volba, nízké ceny, kvalitní materiál a navíc mi výborně poradili a nádrž ve velmi krátké době dovezli zdarma.

Milan Vostál
České Budějovice


Dlouho jsem hledal firmu, která by vyrobila nádrž podle mých specifických představ, u této firmy to bylo bez problémů a ještě mi výborně poradili, cena příznivá, doprava zdarma. Doporučili mi i kvalitní čerpadlo, které k nádrži také dodali.

Jan Rozehnal
Mnichovo Hradiště


Potřebovala jsem dodat septik na chatu. Chata je v dost nepřístupném terénu pro velká auta, tudíž byl problém sehnat dopravce. U Špaček plast s tím nebyl problém, vlek odpojili a septik mi bez problémů na chatu dovezli a ještě k tomu byla doprava zdarma. Výborná komunikace a velká ochota řidiče, tímto děkuji.

Marie Černíková
Vlastějovice


Od této firmy jsem objednal jímku na doporučení souseda a nelituji. Výborná komunikace jak telefonem, tak mailem. Jímku upravili dle mého přání, dodání bylo zdarma a přesně na místo, které jsem si zvolil (zahrádkářská kolonie). Určitě firmu doporučím i ostatním chatařům a zahrádkářům.

Josef Bečvář
Znojmo


Rád bych doporučil firmu Špaček plast, jsou velmi ochotní, objednaný septik mi dovezli i o víkendu a to přesně na místo a čas, který jsme si telefonicky domluvili, řidič pomohl septik složit a vše proběhlo tak jak má. Následně jsem zjistil, že ještě potřebuji nástavec na komínek, obratem mi byl poslán přepravcem. Firmu mohu jen doporučit."

Rodina Havelkova
Příbram


Sháněl jsem po internetu jímku k obetonování, volal jsem do více firem, ale nejvíc mi poradili právě ve firmě Špaček plast. Vysvětlili mi, jak jímku usadit, jak ji napojit a vše ostatní. Dostal jsem montážní návod i certifikáty a jímku bez problémů usadil. Doprava byla zdarma, materiál kvalitní, jak mi bylo vysvětleno, není z recyklátů.

Petr Papoušek
Brno


Na doporučení kamaráda jsem oslovil firmu Špaček plast a nelituji, do restaurace jsem potřeboval lapák tuku a zaměstnanci této firmy mi se vším poradili, lapák dovezli i s potřebnými certifikáty a vstřícně odpověděli na všechny mé otázky. Doprava byla rychlá a zdarma."

Radek Vokřál
Praha


Firmu Špaček plast doporučuji! Skvělá komunikace, rychlost dodání, doprava zdarma, kvalitní materiál, žádné černé a jinak barevné recykláty. Nádrž vyrobili dle mého návrhu, což byl jinde problém.

Vlastimil Novotný
Rousínov


Od firmy Špaček plast, mám zakoupenou vodoměrnou šachtu, bohužel mojí vinou jsem ji při vykládce poničil a začala téct, firma Špaček se zachovala velmi profesionálně a v rámci reklamace mi šachtu přijela znovu svařit, tímto velmi děkuji za vstřícné a profesionální jednání.

Milan Fialka
Horažďovice


Tímto děkuji za velmi rychlé dodání šachty na vrt, do dvou dnů byla u nás. Velmi rychlé a vstřícné jednání, jsou to odborníci na svém místě."

Renata Drábková
Jemnice


Tuto firmu jsem si vybral z důvodů, že jsou velmi flexibilní, zboží dovezou klidně o víkendu a komunikují nonstop. Jako laik jsem měl spoustu otázek, na vše mi trpělivě odpověděli a poradili co a jak. Za mě určitě firmu doporučuji.

Jakub Poštolka
Litoměřice


Hledal jsem firmu, která by mně pomohla s vyřízením žádosti na dotaci Děšťovka a zároveň s tím dodala i jímku, málokdo zařídí oboje naráz. U Špaček plast mi vyhověli, zpracovali posudek k žádosti a společně s jímkou a potřebnými doklady dodali. Profesionální jednání, ochota pomoci, doprava zdarma, vstřícné ceny, vřele doporučuji.

Matěj Dokoupil
Karlovy Vary


Od této firmy jsem zakoupil přečerpávací nádrž včetně čerpadla, jelikož tomuto oboru vůbec nerozumím, byl jsem velmi rád za rady, které jsem od zaměstnanců firmy špaček plast dostal. Díky nim jsem nádrž usadil a správně zprovoznil. Na nádrž jsem velice spěchal a i v tomto ohledu mi Špaček plast vyšel vstříc.

Nevoralovi
Plzeň